top of page

בוגרות ובוגרים

לפניכם הבוגרים והבוגרות של קורס הכשרת מאפשרים שלנו.

חלקם מאפשרים מורשים מטעם העמותה הישראלית לשיטת העבודה של ביירון קייטי.

גלית תמיר

נעים להכיר, גלית תמיר בעלת העסק  BodyMatter

מאמנת ריצה, מורה ליוגה ,מדריכת אתגר תזונה לניקיון ואורח חיים בריא ומאפשרת בשיטת העבודה.

יוזמת ומפיקת מירוץ "בשביל הגיבורות".

כשהובחנתי עם סרטן השד הבנתי שלחיים יש תו תוקף, והייתי צריכה לבחור: להמשיך להיות קורבן של הסיפור שלי - בת למשפחה שכולה, שורדת לינה משפחתית בקיבוץ והייטקיסטית מלאת חרדות- או ליצור טויסט בעלילה.

בחרתי באפשרות השנייה ובאומץ שיניתי את מסלול חיי.

בתוך המחלה וההצפה של המחשבות הקיומיות גיליתי את שיטת העבודה. לאט לאט הרגשתי שהחקירות מייצרות מרווח נשימה. הרגשתי שהן מאפשרות לי לפגוש את המחשבות ואת המטען הרגשי הכבד הזה בצורה מובנית אשר פינתה מקום לתחושת רווחה וחיבור למשאבים הפנימיים של עצמי. היום אני שמחה שיש לי עוד כלי לתמוך בעצמי ובאחרים.

יצירת קשר:

גלית 054-2585632

מושב נהלל

galitb@gmail.com

Facebook: galit.tamir

 Instagram: galit_tamir

www.bodymatter.co.il

גלית תמיר.jpeg

עידית וגנר - מאפשרת מורשית

העבודה של ביירון קייטי מאפשרת לי רגעים ארוכים ומתמשכים יותר ויותר של רוגע פנימי ושקט נפשי. תחושה שהכל כבר ממוקם במקומו – וזה בסדר.

אני פורמת פלונטר אחרי פלונטר ובאופן מוזר מרגישה דרך העיניים ריווח, משהו נפתח ונושם אחרת. כן דרך העיניים, לא יודעת למה זה ככה.

אחת ההנחות היסוד לפני חקירת מחשבה היא להגיע לחקירה בלי אג'נדה. כלומר, לחקור את המחשבה בלי לצפות לתוצאה מסוימת, אפילו בלי לקוות לתוצאה. זה טריקי, להגיע בלי ציפייה להקלה, להטבה, לשינוי, לכלום. וזו בדיוק ההנחיה שאיתה אני מזכירה לעצמי לפני כל חקירה פעם אחרי פעם. כשנהיה חופשיים מציפייה יתגלו הפתעות שלא דמיינו, מתוך העומק של "העבודה".

אפשר לקבוע מפגשי טיפול פרטיים במבשרת ציון ובזום.

בנוסף אני מנחת קבוצות בשיטת "העבודה" ומעבירה סדנאות לארגונים.

ליצירת קשר:

עידית, 050-7671967

wagner.idit@gmail.com

https://www.iditwagnertherapy.com

idit_wagner.jpg

רויטל גל רום - מאפשרת מורשית

"העבודה" עברה לידי לא מעט פעמים ואיכשהו רק שלושה חודשים אחרי לידת בני השלישי, אצל חברה, קרץ לי ספר מהמדף - "לאהוב את מה שיש", שאלתי אותו ממנה והתחלתי לקרו​א.​

מצאתי את עצמי עם שלושה קטנים בבית קוראת בין הנקות, סידורים ומשחקים. המילים חדרו לליבי והרגשתי שמשהו משתנה. ​בעודי קוראת את הספר החיים זימנו לי משבר כזה שבעבר לא חשבתי שאוכל לשאת. ​זה כאב​ ​ויחד עם זה, להפתעתי הרגשתי את העבודה בתוכי ואת היכולת לצמוח. זה הרגיש כמו הזדמנות.

מאז העמקתי בעבודה בקורסי מאפשרים. איפשורים אישים ועבודה עצמית.

מאז שאני זוכרת את עצמי חיפשתי איך להיות יותר טובה לעצמי ולסביבה. אני מורה ליוגה כבר יותר מעשור, היוגה נתנה לי המון. ועדיין הרגשתי שקשה לי לחיות את היוגה ביום יום מחוץ למזרון. באמהות, זוגיות וכו'. ​העבודה מאפשרת לי לחיות במצב של יוגה גם כשהדברים מאתגרים.​ ​אני עושה את העבודה ואח"כ השינוי פשוט קורה מעצמו ללא מאמץ.

כיום אני מנחה קבוצה של לימוד ותרגול שיטת העבודה. ונפגשת עם אנשים לתהליך אישי בקיבוץ גניגר או בזום.

ליצירת קשר:

רויטל, 054-6769144​

רויטל.png

שקד הלוי 

מאז שאני זוכרת את עצמי היה לי חשוב לדעת את האמת, הרגשתי שלא יתכן שבאנו לעולם הזה כדי לסבול וחיפשתי כל קצה חוט כדי להוכיח לעצמי שזאת האמת.
כך העבודה מצאה אותי, ומאותו הרגע יש בידי כלי עוצמתי ומופלא שמאפשר לי לחזור כל פעם מחדש ברגעים של סבל ותסכול אל האמת הפשוטה והשלווה.

אני מגיעה מעולם הטיפול  - זן, שיאצו, עיסוי הוליסטי וריברת'ינג וכיום אני משלבת את "שיטת העבודה" בטיפולים שלי וזה לגמרי החתיכת פאזל  שמשלימה מבחינתי את תשומת הלב-   בגוף בנפש ובמיינד שכל אחד מהם יכול להשפיע עמוקות על האחרים.

ליצירת קשר:

שקד, 0548022025

 גרה בחרשים

שקד הלוי.jpeg
bottom of page